Новини

АТ «СК «Країна» повідомляє про перехід на он-лайн роботу

16.03.2020

У зв’язку із оголошенням карантину на території України на підставі Постанови КМУ №211 від 11.03.2020 р. з метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції (COVID-19) і недопущення випадків захворювання відвідувачів і працівників, АТ «СК «Країна» тимчасово припиняє особистий прийом громадян у всіх структурних та відокремлених підрозділах з питань оформлення страхових випадків та прийому документів.
Повідомлення про страхові випадки та інші документи, передбачені чинним законодавством України, Ви маєте можливість направити на наступні поштові реквізити: 04053, м. Київ, Кудрявський узвіз, 7; та адресу електронної пошти krayina@krayina.com.
Типові форми повідомлення про страховий випадок, заяви на виплату страхового відшкодування містяться на сайті https://krayina.com/ в розділі «Страховий випадок». Звертаємо Вашу увагу на те, що заяви, повідомлення та інші звернення, які направляються на електронну адресу АТ «СК «Країна», можуть бути підписані електронним цифровим підписом.
Повідомляємо, що такі заходи не впливатимуть на якість та строки врегулювання страхових випадків та діятимуть до закінчення карантину на території України.
Для отримання інформаційної довідки просимо звертатись за телефонами 0-800-500-467 (зі стаціонарного) та 890 (з мобільного).

У РОЗДІЛІ: