Новини

Електронний поліс автоцивілки від СК «Країна» у сервісах ПриватБанку

02.08.2018

Страхова компанія «Країна» розпочала продаж електронних полісів обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності через онлайн-сервіси державного банку «ПриватБанк». Оформити договір автоцивілки з прямим врегулюванням від СК «Країна» можуть користувачі десктопної та мобільної версії сайту Приват24 і користувачі мобільного додатку «Приват24». Крім того, електронний поліс від СК «Країна» можна оформити у будь-якому відділенні ПриватБанку по всій території України, скориставшись допомогою менеджера банку.
Електронний страховий поліс – інновація на страховому ринку, його оформлення законодавчо дозволено з лютого 2018 року. Документ в електронній формі має кілька переваг:
- Він формується безпосередньо в базі даних МТСБУ. Таким чином, відсутній ризик отримати фальшивий чи фальсифікований поліс, а інформація про новий договір гарантовано фіксується в централізованій базі даних МТСБУ.
- Клієнт отримує підтвердження факту укладання договору страхування на свою скриньку електронної пошти у вигляді візуальної форми полісу;
- Більша частина анкетних даних, необхідних для оформлення договору, вже заповнені в аккаунті користувача Приват24;
- Клієнт ПриватБанку оплачує договір одразу на сайті або через додаток Приват24, не відкриваючи нових сторінок у браузері.
- Автомобілісти, які надали перевагу електронному полісу, не ризикують загубити або зіпсувати документ – він завжди доступний в особистому кабінеті користувача на сайті банку.
За домовленістю ПАТ СК «Країна» та ПАТ «ПриватБанк», клієнти, які оформили електронний договір автоцивілки від СК «Країна», мають нагоду повідомляти про настання страхового випадку, оформлювати заяву на виплату та отримувати відшкодування по цьому виду страхування в особистому аккаунті на сайті або у додатку Приват24.

У РОЗДІЛІ: