Новини

Оформлення полісу ОСЦПВ

06.09.2019

ОСЦПВ – це обов’язковий в Україні вид страхування для власників транспорту. Зазвичай його називають автоцивілкою. Завдяки полісу ОСЦПВ можливо компенсувати збитки, нанесені третіми особами під час ДТП, спровокованою власником страховки. Бажаєте оформити ОСЦПВ швидко та недорого? Спеціалісти СК «Країна» розкажуть, як оформити поліс найбільш вигідно та зручно для клієнта.

ОСЦПВ: законодавчий аспект

В Україні ОСЦПВ регулюється Законом «Про обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». З повним текстом Закону можна ознайомитись на сайті Верховної Ради. Закон забезпечує урегулювання взаємовідносин, пов’язаних зі страхуванням транспорту. Головний аспект взаємовідносин – обов’язкова компенсація шкоди, нанесеної здоро’ю, життю, майну постраждалих у ДТП, яка сталася на території України.

Придбання поліса обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів – першочергова задача для всіх, у кого у власності є вантажні, легкові автомобілі, мотоцикли, моторолери, автобуси, причепи. Але деякі категорії громадян України можуть отримати пільги при оформлені страховки. Вони дозволяють придбати поліс за ціною, зменшеною на 50%.
Які категорії громадян можуть отримати пільги:
• військовослужбовці;
• інваліди другої групи;
• чорнобильці першої і другої групи;
• пенсіонери.
Поліс за зниженою ціною може оформити лише та особа, яка оформлює страховий поліс для власного транспортного засобу. Пільгова страховка компенсує збитки лише у тому випадку, якщо на момент ДТП за кермом був власник полісу, або законний власник транспортного засобу.
Також існують вимоги до об’єму двигуна. Цей показник не повинен перевищувати 2500 кубічних сантиметрів. Поліс вважатиметься недійсним, якщо на момент скоєння ДТП страхувальник використовував приватний транспорт як комерційний.
Виключне право на експлуатацію без ОСЦПВ мають право наступні категорії громадян:
• інваліди першої групи: мається на увазі, що автомобілем керуватиме довірена особа у присутності законного власника (особи з інвалідністю);
• люди, які стали інвалідами у результаті бойових дій;
• учасники АТО і Революції Гідності.

Документи для оформлення

Для оформлення полісу ОСЦПВ підготуйте пакет документів, який включає:
• паспорт;
• ідентифікаційний код;
• технічний паспорт;
• водійське посвідчення.
Якщо ОСЦПВ оформлюється для транспорту, який належить підприємству, до переліку документів, наведеному вище, додається виписка з ЄДР.
Тим, хто оформлює електронний поліс ОСЦПВ, ми рекомендуємо роздрукувати його та зберігати безпосередньо у автомобілі у паперовому вигляді.

Оформлення електронного полісу ОСЦПВ онлайн у СК «Країна»

Не бажаєте витрачати дорогоцінний час на відвідування офісу страхової компанії? Скористайтеся послугою оформлення полісу ОСЦПВ онлайн на нашому сайті. До того, як заповнити заявку, розрахуйте вартість страхування для вашого транспортного засобу. У цьому вам допоможе зручний онлайн-калькулятор. Заповніть усі поля та отримайте результат розрахунків.
Зверніть увагу на те, що після розрахунку вартості полісу ОСЦПВ система запропонує Вам 3 варіанти обсягу страхових сум: – мінімальний – згідно діючому законодавству та розширені – ви самостійно обираєте додаткове забезпечення для мінімізації ризиків при ДТП з серйозними наслідками. Виберіть на нашому сайті один із запропонованих варіантів. Після розрахунку ціни послуги необхідно підписати поліс індивідуальним SMS-паролем. Розрахуватися можна онлайн без банківської комісії. Готовий поліс ми надсилаємо вам на вказану електронну адресу. Ви зможете роздрукувати її, щоб мати змогу зберігати документ у паперовому вигляді.

ОФОРМИТИ ОСЦПВ

Перевірка поліса співробітниками поліції

Всі дані по оформленим полісами зберігаються в єдиній базі МТСБУ, яка використовується співробітниками поліції для онлайн-перевірки справжності вашої страховки. Також ви можете самостійно перевірити свій поліс за номером самого документа або за номером транспортного засобу. Для цього натисніть кнопку “Перевірити поліс”.

ПЕРЕВІРИТИ ПОЛІС

Звертайтесь до професіоналів!


СК «Країна» вже протягом 25 років успішно працює на ринку страхування України. Якщо ви придбали автомобіль, вже сьогодні оформляйте поліс ОСЦПВ. Цей документ повинен бути у Вас у наявності з першого дня експлуатації транспортного засобу.
Чому варто звернутися до нас:
• високий рівень професіоналізму співробітників компанії;
• можливість оформлення полісу у онлайн режимі;
• консультуємо з усіх питань, пов’язаних зі страхуванням приватного і комерційного транспорту;
• можливість розширення лімітів страхового захисту ОСЦПВ;
• вибір страхової суми на сайті;
• налагоджений зворотній зв’язок з клієнтами;
• точний онлайн калькулятор для швидкого розрахунку вартості полісу обов’язкового страхування цивільної відповідальності власників транспортного засобу;
• наш цілодобовий контакт-центр (890 безкоштовно з мобільного) допоможе вам у надзвичайній ситуації (це буде виклик швидкої допомоги, представників поліції, консультація з питань оформлення ДТП, незалежно від того, постраждали ви чи стали винуватцем ДТП.
Маєте питання? Звертайтесь до наших спеціалістів у чаті – дзвоніть на безкоштовний номер телефону 0-800-500-467 або 980 (з мобільного) або на прямий телефонний номер найближчого офісу!

Розрахувати ОСЦПВ

Страхова компанія “Країна” входить в ТОП-30 страхових компаній України за розміром страхових платежів. Є членом Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України та Європейської бізнес асоціації.

Також Вас можуть зацікавити наші пропозиції з КАСКО, майнового та добровільного медичного страхування.

Відгуки наших клієнтів:

Олександр, 11.01.2020
Сподобалось, що у СК Країна можна оформити поліс автоцивілки онлайн без будь-яких глюків та інших неприємностей. Особисто для мене оформлення документів в інтернеті – величезна перевага, бо через 12-годинний робочий день точно не залишається часу на відвідування страхової і на черги.

Валентина, 16.01.2020
Попала в ДТП в своем же городе. 100% вины второго водителя, который проигнорировал запрещающих сигнал светофора. Нарушитель имел полис ОСАГО из СК Краина. Меня это немного подбодрило, поскольку я являюсь их клиентом по медстрахованию. Сервис у этой компании действительно хороший. К сожалению, сразу на горячую линию не удалось дозвониться. Пришлось идти в их офис (г. Харьков). Однако с процедурой рассмотрения случая, оценкой убытка и выплат никаких проблем не возникло.

Михайло, 20.01.2020
Страхував у «країні» авто сразу ж після розтаможки. Я людина прогресивна, тому не хочу проводити час у чергах. Зараз все можно оформити в інтернеті! Ось так само вийшло і з автоцивілкой. Зайшов на сайт «країни», ціну швидко порахував, заповнив форму, оплатив приватом, договір підписав. Получив поліс на електронку і зразу ж розрукував. Раді цікавості перевірив його по номеру на МТСБУ. Все ок, документ дійсний.

Алексей, 12. 02. 2020
Попал в аварию во время командировки в Кропивницком. Оказалось, что юный водитель, который устроил ДТП, является клиентом СК Краина. Пришлось обращаться в их офис в этом городе. Решил взять все формальности под свой личный контроль, чтобы не было недопониманий. Хочу отметить высокий профессионализм сотрудников кропивницкого отделения. Что касается выплат, я их получил примерно через 28 дней после аварии. Деньги поступили мне на карту.

У РОЗДІЛІ: