Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Всім, хто живе в багатоквартирних будинках, старих будівлях, проводить багато часу поза домом, корисно застрахувати відповідальність перед сусідами. Під час відсутності господарів з їхньої ненавмисної вини, через поганий стан комунікацій у квартирі можуть статися затоплення, пожежа, інші події, які завдадуть шкоди сусіднім приміщенням. При настанні страхового випадку матеріальні збитки компенсує страхова компанія. Власники полісу мають подвійну вигоду: зберігають добросусідські відносини та не несуть непередбачених витрат.

Умови страхування цивільної відповідальності перед сусідами

Поліс компенсує збитки, завдані власникам сусідньої квартири через такі події:

  • затоплення;
  • пожежа, задимлення;
  • наслідки перепланування;
  • аварія інженерних комунікацій;
  • вибух побутового газу.

Компенсацію отримує третя сторона. Власник квартири для захисту власної нерухомості має застрахувати житло у комплексі з програмою цивільної відповідальності (ЦВ).

Величину покриття страхувальник вибирає самостійно. Термін дії договору — до одного року. Ціна страховки залежить від типу нерухомості, кількості санвузлів, наявності систем примусового припинення подачі води, газу при протіканнях, від терміну страхування та обсягу покриття. Ми пропонуємо гнучкі договірні умови, серед яких ви зможете вибрати опції, що відповідають саме вашій нерухомості та бюджету.

Договір можуть оформити не лише власники, але й орендарі житла. В документ можна включити додаткові опції, наприклад, послуги адвоката або вартість експертизи, якщо справа дійде до судового розгляду.

Як оформити поліс ЦВ?

На нашому сайті можливе оформлення полісу страхування цивільної відповідальності онлайн. Оскільки поліс покриває шкоду, завдану третім особам, попередній огляд квартири страхувальника не проводиться.

Ми цілодобово підтримуємо страхувальників та організуємо технічну допомогу при настанні страхового випадку. Оперативність оформлення договорів, своєчасні виплати, гнучке ціноутворення — наші переваги.

Якщо пакетні пропозиції не влаштовують вас з будь-якої причини, ми сформуємо індивідуальний набір послуг у рамках договору. Для зв'язку з менеджером заповніть форму або відвідайте наші офіси в Києві, інших містах України.