Новини

СК «Країна» страхує по КАСКО всі нові автомобілі за єдиним тарифом – 2,99%

24.01.2018

У січні ПАТ «Страхова компанія «Країна» продовжила акційні умови повного КАСКО для нових автомобілів. Для транспортних засобів 2018 року випуску або першої реєстрації у 2018 році тариф на КАСКО складає 2,99%.

Пропозиція розповсюджується також на автомобілі 2017-2016 років випуску, якщо авто придбано в автосалоні та прийняте на облік у 2018 році.

У наборі КАСКО-програм СК «Країна» акційний продукт має назву «Новий кінь» та доступний для фізичних осіб-страхувальників. Вартість автомобіля, який приймається на страхування по акційному тарифу, має верхнє обмеження – 2 мільйони гривень.

Франшизи за програмою «Новий кінь» складають 0% від страхової суми по всіх ризиках, франшиза за ризиком «Незаконне заволодіння» – 5% від страхової суми.

Для автомобілістів, які скористалися умовами акції та застрахували свої нові автівки у 2017 році, Страхова компанія «Країна» пропонує спеціальні умови пролонгації КАСКО – страховий платіж для них залишається таким самим, як і в минулому році.

Розрахувати вартість і оформити КАСКО «Новий кінь» можна на сайті www.casco.krayina.com  та у всіх офісах компанії. Договори за програмою «Новий кінь»  укладаються на один рік.

У РОЗДІЛІ: