Новини

Страхування КАСКО онлайн: умови, терміни, ціна

19.07.2019

Страхування КАСКО онлайн: умови, терміни, ціна

Володіння і управління автомобілем завжди пов’язане з ризиком ДТП, викрадення і інших непередбачених ситуацій, що загрожують стану транспортного засобу. КАСКО, або комплексне автомобільне страхування автомобіля, – затребуваний серед автовласників страховий продукт. Оформити поліс КАСКО можна в СК Країна. Пропонуємо вигідні умови співпраці в 2019 році як фізичним, так і юридичним особам.

Суть страхування КАСКО

КАСКО – це страхування транспорту від викрадення, розкрадання або умисного ушкодження третіми особами. Договір КАСКО не поширюється на страхування відповідальності перед третіми особами, а також майно, що транспортується машиною. Поліс КАСКО також оформляється для страхування водного, авіаційного, залізничного транспорту.

Оформлення КАСКО на автомобіль – добровільна послуга в Україні.
Нею користуються відповідальні власники машин, що бажають захистити транспорт від викрадення, ушкодження в ДТП і дій зловмисників.
Страхуванню підлягають наступні риски: – ДТП;
- викрадення;
- стихійне лихо;
- займання;
- умисні протиправні дії третіх осіб.

Оформлення: документи, укладення договору КАСКО

В 2019 році страховка КАСКО оформляється СК Країна двома способами: при особистому відвідуванні офісу компанії і в режимі онлайн. Наш клієнт може вибрати найбільш зручні умови оформлення договору. Через наш сайт оформити КАСКО на автомобіль можна з мінімальними витратами особистого часу.
Невід’ємним етапом страхування машини є огляд транспортного засобу. Його проводить уповноважений співробітник нашої компанії. В процесі процедури він фіксує усі ушкодження на кузові авто, які були виявлені до підписання договору. Дані заносяться в акт передстрахового огляду.
Щоб застрахувати автомобіль в 2019 році, необхідно підготувати повний пакет документів, необхідних для того, щоб укласти договір КАСКО.
Що треба підготувати:
- паспорт громадянина України;
- ІПН;
- водійське посвідчення людини, що управляє транспортним засобом на постійній основі;
- свідоцтво про реєстрацію авто;
- техпаспорт, присвоєний машині.

У СК Країна ви можете подати зібраний пакет документів найбільш зручним способом: при особистому відвідуванні офісу або в режимі онлайн. Якщо страховка КАСКО оформляється на транспортний засіб без пробігу, що знаходиться на момент укладення договору в автосалоні, до переліку документів додається договір купівлі-продажу і акт прийому-передачі. Якщо авто куплено в кредит, необхідно надати кредитний договір, ув’язнений між банком і позичальником. Зібрані документи треба подати в страхову компанію зручним способом.
Наступний етап – вивчення поданої клієнтом документації, оскільки вона впливає на страхову суму. Ціна оформлення полісу складає 3-8% від оголошеної страхової суми.

Інші чинники, що визначають розмір страхової суми і відповідно тариф на оформлення полісу :
- марка, модель і ринкова вартість транспортного засобу;
- комплектація;
- міра зносу;
- особливості встановленних протиугінних засобів;
- умови зберігання автомобіля;
- стаж і вік людей, уповноважених управляти авто;
- територія, на якій використовується машина;
- включення в договір франшизи.

Зазвичай договір підписують більше, ніж на 1 рік. Якщо клієнт бажає застрахувати авто на строк до 1 року, послуга коштуватиме дорожче. Остаточна вартість оголошується потенційному одержувачеві послуги. Приблизну вартість полісу станом на 2019 рік можна розрахувати за допомогою послуги КАСКО онлайн, запропонованою на нашому сайті. Ми з вами оперативно погодимо усі умови співпраці і проконсультуємо з питань, що цікавлять. Це дозволить уникнути непорозумінь при настанні страхового випадку.

Важливо! Навіть є ви користуєтеся послугою КАСКО онлайн, для підписання договору доведеться особисто відвідати офіс нашої компанії.
Після підписання договору ви отримаєте:
- оригінал полісу;
- квитанцію про оплату послуги;
- брошуру, в якій описана страховка КАСКО, правила її використання, що діють станом на 2019 рік;
- копію акту огляду транспортного засобу.

Виплати в страхових випадках: особливості процедури

У разі настання страхового випадку необхідно негайно зв’яжіться компанією Краина. Якщо є свідки події, рекомендується отримати їх особисті дані. Наступний крок, який ви повинні зробити, – виклик патрульної поліції, якщо сталося ДТП або викрадення транспортного засобу. У вибуху, займанні і ушкодженні машини тваринами викликайте співробітників ДСНС.
Впродовж 3 робочих днів з моменту події надайте в нашу компанію заяву, оформлені при страховому випадку документи. Якщо машину викрали, також необхідно передати ключі від авто і свідоцтво про його реєстрацію. Рішення по виплатах ми приймаємо впродовж двох днів, виплата – впродовж 5 подальших днів. У яких випадках можлива відмова у відшкодуванні збитків :
1. ДТП, подія із-за водіння в нетверезому стані.
2. Управління авто людиною, чиї документи не подавалися при оформленні полісу. 3. Автовласник не поміняв шини у відповідність з сезоном.
4. Застрахований невчасно або взагалі не повідомив про надзвичайну подію.

Плюси і мінуси КАСКО

Страхування авто існує в декількох різновидах, і кожна з них має переваги і недоліки. Якщо аналізувати КАСКО, можна виділити наступні плюси:
- повне покриття витрат на ремонт при ДТП;
- оформляється добровільно;
- фінансовий захист при стихійних лихах і викраденнях;
- можливість оформлення з франшизою;
- індивідуальний підхід до кожного звернення клієнтів, що враховує ретельну оцінку стану авто.
Страхування має і деякі недоліки. Приміром, воно не поширюється на пасажирів, що транспортуються, і матеріальне майно. Також можуть виникнути проблеми із страхуванням авто, термін експлуатації якого перевищує 10 років. Якщо у вас такий транспортний засіб, ми завжди запропонуємо максимально вигідні умови співпраці.

Співпраця із СК Країна

Страхування авто в СК Країна – кращий вибір в 2019 році. Недорога, швидка і зручна процедура оформлення полісу запропонована тому, що кожному, що бажає. На нашому сайті доступна послуга КАСКО онлайн, завдяки якій ви заощадите особистий час, упізнавши попередню страхову вартість авто і самої послуги. Звернувшись до нас, ви вже сьогодні надійно захистите себе від збитків, пов’язаних з розкраданням, знищенням або ушкодженням авто!

Розрахувати КАСКО

У РОЗДІЛІ: