Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Страхування КАСКО в нашій країні останніми роками набирає чималі оберти, у зв’язку з чим зростає ризик бути обдуреним, адже офіційні документи досить часто підробляють, саме тому потрібно додаткову перевірку достовірності полісу КАСКО. Купивши фейковый страховий поліс, ви не лише збагатите шахрая, але і при настанні страхового випадку залишитеся без виплат за договором, що спричинить фінансові проблеми. Справжні рекомендації про те, як перевірити поліс КАСКО, згодяться кожному автолюбителеві.

Як відрізнити справжній поліс від підробного?

СК “Країна”, вживає серйозні заходи для захисту не лише своєї ділової репутації, але і інтересів клієнта, тому з нами будь-які непередбачені ситуації виключені. Проте перевірка достовірності полісу КАСКО – важливий етап придбання страховки, якщо ви удалися до послуг незнайомої страхової компанії.

Перевірити поліс КАСКО можна навіть візуально за якістю друку. Так, справжній бланк страховки не може виглядати як листочок паперу, тільки надрукований на принтері. Справжній документ є щільним бланком, що має спеціальний захист : водяні знаки з символікою страхової компанії і спеціальні захисні волокна усередині бланка.

При перевірці полісу КАСКО звернете увагу на штрих-коды документу, наявність друку компанії-страховика і підписів осіб, відповідальних за видачу полісу. Підписи мають бути виконані рукописний. Проставляння факсиміле не допускається. Окрім цього справжній поліс КАСКО повинен містити в собі наступну інформацію:

  • про страхувальника (фізична або юридична особа, чиї інтереси страхуються, тобто саме ця особа при настанні страхового випадку отримає виплати) і страховика (найменування компанії, логотип);
  • про водіїв, допущених до управління страхованого транспортного засобу;
  • про сам транспорт (VIN- номер, реєстраційний знак і інші відмітні особливості);
  • умови страхування (термін дії полісу, територія, що охоплюється дією страховки, додаткові послуги, наприклад, евакуатор, і так далі);
  • страхові випадки;
  • ризики (є обмежена і повна страховка. У останньому випадку покриваються практично усі риски, у тому числі викрадення ТЗ і його повна загибель);
  • сума страховки.

Після оплати полісу страховий агент на руки зобов’язаний видати підтверджувальний документ – квитанцію. Цей документ є бланком строгої звітності, у зв’язку з чим також має певні реквізити (серія, номер і так далі), відмінні від тих, що має страховка. Якщо вам відмовляють у видачі квитанції, то перед вами шахрай.

Навіть якщо він запевняє вас в тому, що змінилися правила, або квитанцію видасть пізніше, не вірте, оскільки цей документ також як і поліс потрібний при зверненні в страхову компанію при настанні страхового випадку. Така ситуація ще раз вказує на необхідність усебічно додатково перевірити поліс КАСКО.

Як перевірити поліс КАСКО на достовірність?

Найпростіший і швидший спосіб перевірки достовірності полісу КАСКО в Україні – дізнатись необхідну інформацію за допомогою дзвінка в колл-центр вибраного страховика. Назвавши необхідні реквізити, ви отримаєте відомості про те, за ким із страхових компаній закріплений конкретно цей бланк, і зможете порівняти отримані дані з тими, що вам надає агент. Також можна перевірити поліс КАСКО, безпосередньо звернувшись в офіс страховика, але такий варіант не завжди зручний, особливо якщо оформлення відбувається у агента на деякому видаленні від юридичної адреси компанії. При зверненні в іншу страхову компанію Вас повинен насторожити той факт, якщо:

  • по номеру вашого полісу не отримано ніякого результату;
  • вам видана інформація про те, що бланк з такими реквізитами не дійсний в силу його розкрадання;
  • поліс з таким номером оформлений на іншу страхову компанію.

Жодна страхування компанія не нестиме відповідальність за подію з вашим транспортним засобом, якщо буде встановлено, що ваша страховка КАСКО має ознаки підробки. В цьому випадку саме ви нестимете фінансові втрати не лише за придбання такого документу, але і у разі настання страхового випадку з вашим автомобілем. Окрім цього, вас можуть звинуватити у використанні підробного документу, тому, як тільки вам стало відомо про те, що ваш поліс КАСКО підробний, слід звернутися в правоохоронні органи з відповідною заявою.

ВАЖЛИВО! Перевіряйте поліс КАСКО не лише на достовірність, але і на правильність внесених туди відомостей про водіїв, страхувальника, транспортний засіб. У разі наявності помилки процес отримання страхової виплати може дещо затягнутися у зв’язку з необхідністю виправлення помилок.

Щоб уникнути неприємних ситуацій, пов’язаних з перевіркою достовірності полісу КАСКО і інших негативних моментів, не придбавайте документ у сумнівних продавців, в невизначених, а також приділите час перевірці отриманого бланка : уважно прочитайте вміст, перевірте номер і внесені реквізити, перш ніж поставити свій підпис в полісі. При виникненні хоч щонайменшої підозри не соромтеся дзвонити в страхову компанію і перевіряти поліс КАСКО на достовірність і достовірність за допомогою фахівців.

З нами ви можете бути спокійні за перевірку полісу КАСКО, адже ми гарантуємо якість послуги, достовірність відомостей і своєчасні виплати при настанні страхового випадку!