Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

ОСЦПВ, або автоцивілка – це обов’язковий вид страхування для всіх власників комерційного і приватного наземного транспорту. Поліс відшкодовує постраждалій в ДТП особі збитки, які виникли з вини власника полісу страхування ОСЦПВ. Відсутність полісу ОСЦПВ у водія – це адміністративне правопорушення. Як тільки ви придбали автомобіль, одразу ж оформлюйте поліс ОСЦПВ. Звертайтесь у компанію в СК «Країна» для того, щоб співпрацювати з професіоналами. Ми розкажемо, як в 2021 році розрахувати вартість страхування за допомогою онлайн-калькулятора, запропонованого на нашому сайті.

 

Ціни ОСЦПВ на легкові авто в Україні для фізичних осіб (об'єм двигуна/грн)

  до 1600 см3 1601 – 2000 см3 2001 – 3000 см3 від 3001 см3
Київ 1642 1872 1937 2988
Дніпро, Харків, Одеса, Львів 1197 1365 1413 2179
Донецьк, Запоріжжя, Кривий Ріг 958 1092 1130 1743
Біла Церква, Житомир, Кропивницький, Миколаїв, Херсон 855 975 1009 1556

Ціни ОСЦПВ на легкові авто в україні для юридичних осіб (об'єм двигуна/грн)

  до 1600 см3 1601 – 2000 см3 2001 – 3000 см3 від 3001 см3
Київ 1567 1787 1849 2853
Дніпро, Харків, Одеса, Львів 1143 1303 1348 2080
Донецьк, Запоріжжя, Кривий Ріг 914 1042 1079 1664
Біла Церква, Житомир, Кропивницький, Миколаїв, Херсон 816 930 963 1485

Що впливає на вартість?

Страховий внесок, який необхідно виплатити за договором ОСЦПВ, залежить від багатьох факторів. Таким чином, на розрахунок вартості автоцивілки впливають наступні фактори:

 • тип транспортного засобу: чим більше об’ем двигуна, тим вище вартість полісу ОСЦПВ;
 • населений пункт, у якому зареєстроване авто: так, вартість полісу для мешканця мегаполісу буде вище, ніж вартість полісу мешканця селища міського типу або села;
 • строк дії страховки: короткострокові поліси у перерахунку на річний термін будуть коштувати дорожче, ніж поліси, які одразу ж оформлюються на рік;
 • пільги: поліс буде коштувати вдвічі дешевше для пенсіонерів, інвалідів другої групи, учасників воєнних дій, чорнобильців першої і другої категорії учасників АТО і Революції Гідності;
 • наявність франшизи: вартість поліса з франшизою буде нижче, так як оплативши її, автовласник частково візьме на себе відповідальність за компенсацію збитків та розділить її зі страховою компанією.

На сайті СК «Країна» клієнту запропонований зручний онлайн калькулятор для розрахунку вартості і оформлення електронного полісу автоцивілки.

Інструкція

Оскільки при розрахунку полісу ОСЦПВ враховується багато факторів, Вам доведеться заповнити всі поля онлайн форми калькулятора. Потім аналізуються параметри транспортного засобу. Обов’язково виберіть тип транспортного засобу з урахуванням об’єму його двигуна. В меню ви знайдете:

 • легкові автомобілі з об’ємом двигуна від та до 1600 см3;
 • причепи до легкових автомобілів;
 • автобуси до 20 і більше пасажирських місць;
 • вантажні автомобілі з вантажопідйомністю від та до 2 тонн;
 • причепи для вантажних авто;
 • мотоцикли та моторолери. Виберіть населений пункт, де було зареєстроване Ваше авто.

Починайте вбивати у пошукове поле перші літери його назву. Калькулятор автоматично запропонує вам варіант. Населений пункт – один із ключових критеріїв оцінки вартості поліса ОСЦПВ. Чим вища інтенсивність дорожнього руху у місті, тим вище рівень страхового ризику. Це впливає на ціну послуги – підвищує її. Уточніть, чи потрібна вам франшиза. Якщо вона потрібна, вкажіть її обсяг – виберіть один із запропонованих варіантів. Франшиза – це частина суми відшкодування збитку, яку виплачує винуватець ДТП при страховому випадку. Таким чином ризики розподіляються між застрахованою особою та страховою компанією. Якщо наявна франшиза, ви зможете придбати поліс за зниженою ціною. Це актуально для водіїв, які мають безаварійний стаж керування автомобілем. Якщо ви експлуатуєте транспортний засіб як таксі, виберіть відповідний пункт. Страхуючи вантажний автомобіль або автобус, виберіть свій статус: фізична чи юридична особа. Якщо у вас є пільги, виберіть відповідний пункт. Після вибору всіх параметрів онлайн-калькулятор розраховує вартість поліса ОСЦПВ. Також користувач може вибрати один із трьох варіантів ліміту страхового захисту у разі настання страхового випадку.

Наочний приклад

Для того, щоб зрозуміти, скільки коштує автоцивілка у 2021 році, пропонуємо розглянути простий приклад. Ви плануєте застрахувати легковий автомобіль, об’єм двигуна якого не перевищує 1600 см3. Місто реєстрації – Дрогобич з населенням до 500 000 осіб. Власник авто – фізична особа. Франшиза встановлена на рівні 2000 грн. Також особа має пільги – інвалідність другої групи. У результаті розрахунків ми отримали наступні результати:

 1. 253 грн – вартість полісу з лімітом відповідальності за майновими збитками 100 000 грн.
 2. 353 грн – вартість полісу з лімітом відповідальності за майновими збитками 200 000 грн.
 3. 403 грн – вартість полісу з лімітом відповідальності за майновими збитками 300 000 грн.

Якщо у клієнта немає пільг, вартість буде у 2 рази вищою тільки для полісу з лімітом відповідальності за майновими збитками 100 000 грн. Ціни наведені для полісів, які були оформлені на 1 рік. Виберіть той варіант, який більш вигідний для вас, і натисніть «оформити поліс». Це необхідно для придбання страховки. Вкажіть повні контактні данні. Обов’язково введіть дати початку і закінчення дії полісу. Вкажіть паспортні дані повністю. Останній етап – опис транспортного засобу. На сайті СК «Країна» поліс ОСЦПВ формується протягом кількох хвилин. Підписується він унікальним SMS паролем. Розрахуватись можна онлайн. Комісія банку при цьому не нараховується. Оформлений поліс ми відправимо на вашу електронну адресу протягом кількох хвилин. Ви можете його роздрукувати або використовувати у електронному форматі. 

Перевірка поліса співробітниками поліції

Всі дані по оформленим полісами зберігаються в єдиній базі МТСБУ, яка використовується співробітниками поліції для онлайн-перевірки справжності вашої страховки. Також ви можете самостійно перевірити свій поліс за номером самого документа або за номером транспортного засобу. Для цього натисніть кнопку "Перевірити поліс". 

Переваги СК «Країна»

Ми цінуємо ваш час, тому пропонуємо послугу онлайн оформлення полісу ОСЦПВ. Ви не витрачаєте час на відвідування офісу страхової компанії.  Інші переваги для клієнтів СК «Країна»:

 • наш цілодобовий контакт-цент р (890 безкоштовно з мобільного) допоможе вам у непередбачуваній ситуації - викличе швидку допомогу, поліцію, проконсультує з питань оформлення ДТП, незалежно від того винуватець ви чи постраждалий;
 • професійна консультація з питань, пов’язаних з автострахуванням;
 • відсутність додаткових комісій. Якщо у вас залишились питання, які стосуються оформлення автоцивілки, напишіть в наш чат або зателефонуйте на безкоштовний номер телефону 0-800-500-467 або 980 (з мобільного). Також можна подзвонити на прямий номер найближчого у вашому регіоні офісу. Ми якнайшвидше відповімо на всі питання, які вас цікавлять.

Страхова компанія "Країна" входить в ТОП-30 страхових компаній України за розміром страхових платежів. Є членом Моторного (Транспортного) Страхового Бюро України та Європейської бізнес асоціації.

Також Вас можуть зацікавити наші пропозиції з КАСКО, майнового та добровільного медичного страхування.

Відгуки наших клієнтів:

Анатолий, 13.06.2020
Страховал в Краине по программе ОСАГО микроавтобус для частных пассажирских перевозок. Понравился удобный онлайн-сервис (отдельно отмечу калькулятор). В итоге на оформление полиса потратил всего 5 минут.

Святослав, 02.06.2020
Оформлював того року автоцивілку в Країна. Через 4 місяці сталася ДТП за моєю участю. Я виявився винною стороною, тому постраждалим треба було звертатися безпосередньо до моєї страхової за компенсацією. Відшкодували збитки у розмірі 13 450 грн за пошкодження крила на пасажирських дверей.

Людмила, 20.05.2020
Цього року оформлювала ОСАГО на своє авто. Все дуже зручно: переходиш на сайт, рахуєш на калькуляторі ціну, оформлюєш страховку, сплачуєш. Сам поліс приходить на електронну пошту, для я для впевненості роздрукувала його (може бути, що смартфон розрядиться у найвідповідальніший момент).

Артем, 15.04.2020
3 роки вибираю тільки Країна. Поки обслуговуюсь тут за договором ОСАГО, але також планую покупку КАСКО. Оформлював страховку в офісі. Доброзичливий персонал, нема черг, все супер! Іван, 03.04.2020 Свою страховку ОСАГО в Країна оформив за 5 хвилин на сайті (платив картою Приват). Все добре працює. Для впевненості звірив номер страховки на сайті МТСБУ – поліс дійсний. Подобається, що для отримання страховки не треба витрачати час на черги та інше.

Владимир, 21.03.2020
Попал в ДТП в январе. Виновником оказался клиент СК Краина, и это означало, что мне пришлось связаться с их сотрудниками, чтобы начать процедуру возмещения ущерба. Я и мой пассажир не пострадали, а вот задняя дверь машины очень даже пострадала. Связались с контакт центром без проблем, выполнили все по их инструкции. Оценили ущерб в течение нескольких дней. Выплату получил в полном объеме. Машину уже отремонтировал))

Олег, 10. 02.2020
Выбрал для себя Краина еще 7 лет назад. Ни разу не пожалел. Оформляю с 2019 автогражданку онлайн. Это занимает до 10 минут. Также являюсь их клиентом по страхованию имущества, КАСКО. Страховых случаев по автогражданке еще не было, но с таким состоянием дорог как у нас и резко увеличившимся количеством автомобилей все может быть.

Татьяна, 7.02.2020
К сожалению, страховой случай по осаго случился из-за моей невнимательности и сложных погодных условий. К сожалению, пострадал водитель другого транспортного средства, его госпитализировали. Автогражданка у меня оформлена в Краине. Третья сторона быстро смогла связаться с сотрудниками страховой. Делали все по алгоритму. В итоге пострадавшие получили компенсацию на ремонт авто и на лечение пострадавшего водителя. Спасибо вам, Краина, за хороший сервис! Я очень надеюсь, что больше таких случаев на дороге в моей жизни больше не будет…

Марина, 31.01.2020
Попала в ДТП не по своей вине: машина, ехавшая сзади, превысила скорость в городе. В итоге на моем новеньком ситроене была полностью разбита задняя фара + осталась глубокая вмятина на задней части кузова. У нарушителя осаго было оформлено в СК Краина. Никогда с ними не сотрудничала, но здесь пришлось впервые обратиться. Их оперативность приятно удивила. Выплату я получила ровно через 16 дней после обращения.