Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Страховка КАСКО – це вибір відповідальних автовласників, які добре усвідомлюють, наскільки непередбаченим може бути керування транспортним засобом. Погана якість автомобільних доріг в Україні, проблеми з культурою водіння збільшують ризик ДТП навіть при ідеальному дотриманні правил дорожнього руху. Замовивши КАСКО на свій автомобіль, власник може бути впевненим, що у випадку пошкодження або знищення машини у ДТП, у результаті навмисних протиправних дій третіх осіб, метеорологічних явищ від отримає грошову компенсацію. У 2021 році СК «Країна» пропонує вигідні умови страхування для тих, хто цінує індивідуальній підхід до обслуговування. Поліс КАСКО «Престиж+» є найкращим прикладом цього. Розкажемо, у чому полягають переваги програми і кому вона підходить.

 

Як тримати страховку КАСКО «Престиж+» і що для цього необхідно?

«Престиж+» - це програма страхування авто будь-якої марки і моделі, термін експлуатації якого не перевищує 10 років.
Які ще особливості має дана послуга у 2021 році:
1. Повний перелік ризиків КАСКО, який включає ДТП, викрадення, навмисне пошкодження третіми особами, стихійні лиха, падіння на кузов сторонніх об’єктів та інше.
2. Клієнт може користуватися послугами індивідуального менеджера протягом усього строку дії договору КАСКО.
3. Надається можливість ремонту на сертифікованих СТО.
4. Нема будь-яких обмежень по місцю зберігання, строку експлуатації, кількості водіїв та їх водійському досвіду.
5. На виплати можна розраховувати лише після ДТП, спровокованої порушником ПДД власником застрахованого авто.
6. Збиток до 7% від вартості ТЗ, пошкодження скла компенсується без довідок, виданих компетентними органами.
7. Передбачений технічний асистанс, який компенсує вартість евакуації авто з місця поломки, а також заміну пошкодженого колеса та інші витрати.
Оплатити послугу можна і єдиним платежем, і частинами.

Оцінка вартості послуги – перший етап отримання полісу КАСКО «Престиж+». Розрахувати вартість можна на сайті СК «Країна», використавши калькулятор. Обов’язково заповніть поля:

 • контактні дані, за якими з клієнтом може зв’язатися співробітник компанії;
 • марка, модель, рік випуску;
 • ринкова вартість;
 • знос;
 • франшиза;
 • населений пункт експлуатації;
 • порядок виплати страхового платежу.

Розрахуйте вартість послуги, натиснувши відповідну кнопку. Звертаємо увагу на те що одержане значення буде приблизним. Для уточнення вартості слід звернутися до менеджера СК «Країна».
Для надання послуги необхідні такі документи:

 • паспорт;
 • ідентифікаційний номер;
 • свідоцтво про реєстрацію ТЗ;
 • водійське посвідчення.

Надати для розгляду пакет документів можна у дистанційному режимі через офіційний сайт.

Увага: Огляд автомобіля уповноваженим співробітником страхової компанії – невід’ємний етап. Усі дані, зібрані спеціалістом, заносяться до акту передстрахового огляду. Цей документ також потрібний для підписання договору КАСКО.

Процедура виплат

У разі настання страхового випадку власник полісу КАСКО зобов’язаний прийняти міри з попередження зростання розміру збитків. Протягом 24 годин необхідно повідомити СК «Країна» про страхову подію, яка сталася.
Протягом наступних 5 робочих днів необхідно підготувати письмове повідомлення про настання страхової події і відправити його до офісу СК «Країна», Форму документу можна скачати на сайті. Також у п’ятиденний строк необхідно надати для експертизи застрахований транспортний засіб. До перевірки об’єкту уповноваженими співробітниками заборонено самостійно вживати заходи з усунення поломок.

Якщо застраховане авто було викрадене, власник страховки КАСКО має протягом години з моменту виявлення надзвичайної події звернутися у страхову компанію та Поліцію. Строго протягом 5 робочих днів необхідно підготувати письмову заяву про викрадення і відправити її до СК. Також власник авто має надати повний комплект ключів, а також повний комплект пультів від сигналізації, встановленій на транспортний засіб.
На розгляд страхової події і прийняття рішення по виплатах дається 5 робочих днів. СК «Країна» зобов’язується протягом 5 днів після складення страхового акту виплатити компенсацію.

Переваги «Престиж+»

Якщо ви бажаєте надійно застрахувати автомобіль і отримати переваги преміум-обслуговування, ця програма для вас. У 2021 році вона має наступні плюси:

 • повне КАСКО;
 • широкий перелік безоплатних додаткових послуг;
 • швидке і зручне оформлення;
 • індивідуальний підхід протягом усього строку дії договору.

Увага! Данною програмою можуть скористатися лише приватні особи. Страховка діє на території України, окрім АР Крим, Донецької та Луганської області.

Чому СК «Країна» - гідний вибір

Обслуговуючись в нашій страховій компанії, ви отримуєте багаточисленні переваги як клієнт. Це недороге і якісне автострахування, цілодобова інформаційна підтримка, оперативна допомога при настанні страхових випадків, широкий перелік програм. У 2021 році ми обслуговуємо клієнтів не тільки у офісі, але в онлайн режимі, що дає змогу економити особистий час.

Також Вас можуть зацікавити наші пропозиції по ОСЦПВмайновому і добровільного медичному страхуванню.