Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7
10 часто задаваних питань

FAQ

01 .
Якщо протягом дії договору "Захист без кордонів" буде рекомендовано проведення двох хіміотерапій, чи покривається повторний переліт і проживання?

Так, у такому разі буде покрито обидва переліти і проживання.

02 .
Що таке франшиза на послуги у договорі "Захист без кордонів"

Якщо передбачена франшиза на послуги, то всі послуги, передбачені цим Договором, покриваються лише після самостійної оплати застрахованої особи послуг у розмірі передбаченої франшизою на дані послуги.
Тобто спочатку вся діагностика і лікування у розмірі цієї франшиза на послуги сплачується самостійно ЗО, а після її перевищення все подальше лікування і діагностика покривається і буде здійснено за рахунок страхової компанії.

03 .
Я не можу підписати декларацію про стан здоров'я, це означає що я не можу бути взагалі застрахований по програмі "Захист без кордонів"?

Ні, у такому разі, Вам потрібно звернутися до менеджера Страхової компанії Країна, і він підкаже Вам подальші дії

04 .
Чи можу я обрати додаткові опції нейро, кардіо, ТКМ і трансплантації по програмам які діють в Україні? "Захист без кордонів"

Програми, які діють в Україні передбачають тільки діагностику і лікування онкологічних захворювань для торослих і також включають ТКМ для дітей у віці до 18 років. Опції ж нейро-, кардіо- і всі трансплантації передбачені лише по програмі міжнародна

05 .
Що означає "період очікування" в програмі "Захист без кордонів"?

Період очікування у перший рік дії договору страхування - це 90-денний період, протягом якого будь-яке виявлене у застрахованої особи захворювання не відноситься до страхових випадків. Але якщо захворювання діагностоване в період очікування, після його закінчення застрахована особа отримає належну допомогу.

06 .
Чи можу я придбати поліс "Захист без кордонів", якщо вже хворію?

Ні, послуга страхування не доступна людям, у яких протягом останніх 10 років було діагностоване критичне захворювання. Також є певні вікові обмеження - укласти договір можуть клієнти віком до 65 років.

07 .
Які особливості має страховий поліс Захист без кордонів? Чи відрізняється він від полісу звичайного ДМС?

Дана програма підтримується фахівцями міжнарожної медичної компанії.
Остання була заснована випускниками Гарвардської медичної школи. Основною особливістю програми можна назвати те, що ви отримаєте від страхової компанії послуги з пошуків провідних експертів і організації лікування, у тому числі хірургічного у профільній клініці, якщо протягом терміну дії полісу буде діагностоване онкологічне або інше критичне (смертельно небезпечне) захворювання.

08 .
Який порядок визначення доцільності подальшого лікування? Чи у всіх випадках по програмі "Захист без кордонів" лікування триватиме до останньої можливості?

Якщо захворювання виникло вперше, лікування триватиме безперервно.

09 .
Який максимальний термін покриття по одному випадку програми "Захист без кордонів"?

Згідно умов програми будь-які обмеження термінів лікування одного захворювання не передбачені.

10 .
Чи доступне страхування колективів за умовами програми "Захист без кордонів"?

Так, але існують певні умови. Страхування за програмою "Медицина без кордонів" розповсюджуються на колективи загальною чисельністю від 10 осіб та більше. Співробітники повинні активно працювати в компанії на момент укладення договору, а саме перебувати у контрактних трудових відносинах з компанією-страхувальником, а також працювати від 30 і больше годин щотижня.

Не знайшли свого запитання, телефонуйте на номер 0-800-500-467, або
задайте своє питання через форму нижче

Задай своє питання