Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Разом із страхуванням майна та автострахуванням найбільш розповсюдженими серед громадян є особисті види страхування. До останніх відносять страхування життя і здоровя. На ринку існує велика кількість програм особистого страхування, у тому числі страхування робітників підприємств. Розглянемо відмінності таких програм.

Перш за все слід розділити добровільне медичне страхування, яке покриває витрати на лікування (при цьому страхова компанія часто бере участь в організації медичних послуг), і страхування життя і здоровя від нещасного випадку, коли страхова компанія при настанні одного із ризиків, вказаного в договорі, сплачує застрахованій фізичній особі обумовлену у договору суму страхової виплати.

Добровільне медичне страхування все частіше включається українськими роботодавцями до «соцпакету» для своїх співробітників. Якщо громадянин вирішив укласти договір за однією із програм добровільного медичного страхування, вартість і розмір покриття значно відрізнятимуться.

При індивідуальному страхуванні для фізичних осіб запитуються більш вузькі програми, причому під ситуації, що пов’язані з підвищеними ризиками. За якими програмами громадяни можуть укласти договір:

  • Медичне страхування туристів – у такому випадку страхова компанія стає незамінним помічником у незнайомому місці;
  • Медичне страхування у разі ДТП;
  • Страхування від нещасних випадків, у тому числі в спорті;
  • Страхування від критичних захворювань.
  • Сімейний поліс медичного страхування

СК «Країна» – надійний партнеру тому числі і для фізичних осіб, зацікавлений у надійному медичному страхуванні. Пропонує вигідні програми страхування для всіх, у тому числі і для співробітників підприємств. Також ви зможете оцінити переваги дистанційного підписання договорів, оперативну допомогу при настанні страхових випадків. У штаті СК «Країна» працюють висококваліфіковані співробітники, у тому числі оператори контакт-центру і лікарі-координатори. Нашими клієнтами стали 300 000 українців, включно із робітниками підприємств. Розглянемо основні особливості програм добровільного медичного страхування, запропонованих на сайті.

Програми СК «Країна»

1. Захист без кордонів. Ця програма підійде тим, хто бажає отримати надійний фінансовий захист на випадок онкологічних захворювань, а також захворювань, для лікування яких необхідна трансплантація органів, нейрохірургічна, кардіохірургічна операція. Сума покриття складає 500 000 долларів США, а точний її розмір залежить від вибраного варіанту програми. Страхуючи себе або своїх близьких за програмою «Захист без кордонів», ви зможете розраховувати на високоякісне медичне обслуговування у найкращих вітчизняних і зарубіжних клініках.

2. Захист на дорозі. Найбільш високі ризики, які стосуються життя і здоров’я, у повсякденному життя пов’язані із ситуаціями на дорозі. Програма «Захист на дорозі» – це медичне страхування у разі дорожньо-транспортної події. Незалежно від того, хто ви – водій, пасажир чи пішохід, у надзвичайній ситуації СК «Країна» організує та профінансує лікування, необхідне потерпілому після ДТП. Умови договору діють у межах країни і розповсюджуються на екстрену допомогу, а також медичні препарати.

3. Страхування від критичних захворювань. В умовах договору зазначений перелік захворювань, при виникненні яких СК «Країна» здійснює страхову виплату. Клієнт може самостійно обрати спосіб лікування, а страхова компанія фінансово підтримає у екстреній ситуації. Зверніть увагу на те, що у перелік захворювань входять ті, які у більшості випадків є виключенням у стандартних програмах добровільного медичного страхування.

4. Страхування від нещасного випадку. Нещасним випадком вважається непередбачувана подія, настання якої призвело до втрати здоров’я і працездатності, а також смерть. Страхова компанія здійснює виплати у випадку травм, тяжких інфекційних уражень систем і органів, опіках, обмороженнях, ударах струмом, блискавкою, укусах тварин. Частіше наявність такої страховки є обов’язковою умовою для участі у спортивних змаганнях або навчанні у спортивних школах, де ризик травмування передбачуваний.

5. Програма «Сімейний поліс» від СК «Країна», загальним платежем на сім’ю — 18 тис.грн, передбачає максимальну страхову суму у розмірі 150 тис.грн. на всіх членів сім’ї, у т.ч. ліміт на стоматологічну допомогу — 1 тис.грн. на кожного члена сім’ї. Слід зазначити, що страхова виплата здійснюється шляхом оплати медичній установі та/або аптеці вартості наданої медичної допомоги та/або медикаментозного забезпечення.

Укладення договору

В 2021 році договори добровільного страхування за вказаними програмами СК «Країна» можна оформити на сайті. Клієнт має можливість самостійного ознайомлення з умовами договорів і розрахувати їх вартість. Після розрахунків, клієнт вказує на сайті власні дані для оформлення договору. Підпис ставиться за допомогою sms-повідомлення. Після послугу можна оплатити банківською карткою. Дати відповіді на ваші питання зможе онлайн-помічник на сайті або оператор контакт-центру СК «Країна».

Що враховувати при оформленні ДМС

До того як поставити підпис у договорі при оформленні добровільного медичного страхування, зверніть увагу на наступні нюанси:

 

1.

Клініки, у яких можна отримати допомогу. Якщо ви укладаєте бюджетний договір, зможете розраховувати на обслуговування виключно у державних лікарнях. Проте й не всі приватні медзаклади готові запропонувати якісні послуги. Тому обовязково уточнюйте, в яких саме клініках ви зможете одержати допомогу при настанні страхового випадку.

2.

Медична страховка діє лише у межах конкретного міста (області) або по всій Україні. Уточніть географію розповсюдження умов страховки. Оптимально, якщо допомогу можна було отримати на усій території України, адже ви не зможете спрогнозувати, де саме відбудеться страховий випадок.

3.

Обмежена кількість аналізів. Усі лабораторні дослідження, що оплачуються страховою компанією, обмежені у кількості. До того ж, обмеження стосуються не лише кількості аналізів, а кількості їх проходження протягом року.

4.

Ліміти на стоматологічну допомогу. На стоматологію виділяється строго обмежена сума. До того ж, вона є відносно невеликою.

5. Початок дії медичного договору. Підписавши договір і отримавши на руки поліс, ви зможете буквально наступного дня одержати відшкодування витрат на лікування і діагностику. Є таке поняття, як відтермінування строком у декілька днів.

Для того щоб не опинитися у неприємній ситуації, обовязково читайте кожне слово у договорі і ставте уточнюючі питання, якщо дещо залишилось незрозумілим для вас. 

Переваги

СК «Країна» – це гідний вибір тих, хто зацікавлений у страхуванні життя і здоров’я на вигідних умовах. Ми працюємо з надійними медичними закладами і фармацевтичними мережами. Також пропонуємо прозоре ціноутворення на послуги на сайті, оперативну допомогу, цілодобову інформаційну підтримку.

Виплати СК «Країна» за програмами добровільного медичного страхування за 6 місяців 2020 р

Послуга Рівень виплат, % Сума страхових виплат, тис. грн Сума страхових премій, тыс. грн
ДМС 67 59 057 88 738
  • Рівень страхових виплат характеризує скільки страховик виплачує щодо того, скільки отримує.
  • Розмір страхових виплат говорить про те, скільки страхова компанія виплатила клієнтам за звітний період.
  • Розмір страхових премій показує обсяг операцій страхової компанії.

Також Вас можуть зацікавити наші пропозиції по страхуванню КАСКО, агрострахування і страхування від COVID-19.