Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Страхування автопарків

Страхування комерційного транспорту в СК «Країна»
Про послугу

Сьогодні у власності багатьох компаній в Україні є комерційні автомобілі. Щоб забезпечити безпеку цих важливих активів та знизити ймовірні ризики, керівники підприємств покладаються на страхування авто для юридичних осіб.

У компанії розробляються індивідуальні програми з урахуванням особливостей експлуатації застрахованих автомобілів. Страхування автопарків заощаджує час і гроші, позбавляє бюрократичного навантаження.

Страхувальні програми

ОСЦПВ для юридичних осіб

ОСЦПВ для юридичних осіб

У СК «Країна» надається можливість оформити ОСЦПВ для юридичних осіб. З нашою допомогою корпоративні клієнти матимуть змогу виконати вимоги законодавства та уникнути виплат компенсацій постраждалим учасникам дорожнього руху.

У нас дотримуються всіх вимог щодо страхування транспортних засобів, що використовуються в комерційних цілях:

  • якщо для автомобіля потрібне обов'язкове проходження технічного контролю, термін дії поліса буде до наступного техогляду;
  • при розрахунку вартості поліса застосовуються тарифні коефіцієнти для автотранспорту юридичних осіб.

Звернувшись до СК «Країна», компанія може розраховувати на формування індивідуальної ціни залежно від кількості застрахованих авто та термінів дії договору, спеціальних умов співпраці.

ОСЦПВ для юридичних осіб

КАСКО для юридичних осіб

КАСКО для юридичних осіб

Наша компанія готова запропонувати страхові програми повного захисту комерційного транспорту від усіх можливих ризиків. КАСКО для юридичних осіб передбачає виплати від ушкоджень, отриманих внаслідок різних екстрених ситуацій. Страхувальнику буде виплачено компенсацію у разі угону застрахованого автомобіля або його повного знищення.

СК «Країна» пропонує корпоративним клієнтам індивідуальний підхід та формування страхового тарифу залежно від особливостей підприємства. Головними критеріями для вибору програми для юросіб є цілі використання автопарку, кількість застрахованих автомобілів, перелік страхових ризиків.

КАСКО для юридичних осіб