Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

КРАЇНА - це зручне страхування!

Страхова компанія «Країна» відома на ринку та успішно здійснює свою діяльність з 1994 року. На сьогодні СК «Країна» представлена мережею з 29-ти регіональних дирекцій та 30-ти центрів продажів, що забезпечує широке покриття по всій території країни. Робота обумовлена 29 ліцензіями, що дозволяють забезпечити страхування понад 450 000 клієнтів.

СК «Країна» має власні медасистанси у Києві, Кривому Розі, Запоріжжі, Вінниці та Маріуполі.

Компанія налічує близько 450 співробітників. У головному офісі працює близько 150 співробітників.

Наша мета

стати лідером ринку страхування.

Наша місія

Професійно і цілодобово забезпечувати клієнтів страховим захистом. Ми доводимо, що страхуватись - це просто!

Наші принципи

Напрямки нашої роботи

Страхова компанія «Країна» пропонує напрямки страхової діяльності.

 1. Добровільне медичне страхування – це гнучкий варіант, який враховує усі важливі аспекти для роботи будь-якої корпорації. Страхова «Країна» пропонує зручні умови та індивідуальні проекти, а також і гнучкі тарифи. Існує можливість створення спеціальних умов для вирішення не страхових випадків. СК «Країна» є партнером 4000 медичних закладів на території України, а також постійно розширюємо партнерську базу.
 2. Корпоративне страхування КАСКО, що передбачає комбінацію страхування різних ризиків під потреби клієнта.
 3. Страхування майна. Під цю категорію підпадає нерухомість, приміщення всередині будівель, меблі, офісне обладнання, оргтехніка, запаси сировини або готової продукції, що зберігається на складах, машини, інвентар, технологічне обладнання.

Серед страхових ризиків можна виділити:

 • пожежу: удар блискавки, вибух побутового газу, вибух парових казанів, газосховищ, газопроводів, машин, апаратів і інших аналогічних пристроїв;
 • стихійні явища: буря, вихор, ураган, смерч, провал ґрунту, повінь, оповзень, затоплення, злива, град, землетрус і т.п.;
 • падіння літальних апаратів та їхніх уламків;
 • пошкодження водою;
 • крадіжку (зі зломом та грабіж);
 • навмисні дії третіх осіб та інші випадки.
 1. Страхування відповідальності – це страхування для підприємств, які несуть відповідальність за шкоду, причинену в ході своєї діяльності. Відповідальність лягає на суб’єкта господарської діяльності, орендаря, перевізника, роботодавця, організатора, виробника товарів тощо.
 2. Аграрне страхування. Під цей тип страхування підпадає страхування майбутнього урожаю, страхування посівів, а також страхування за індексом врожайності.

Страхування з СК «Країна»

Це надійний спосіб зберегти здоров’я та фінансове благополуччя своєї родини, а також і забезпечити безпеку нерухомому та рухомому майну.

Наша презентація