Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Щорічно в Україні реєструють більше, ніж 160 000 випадків онкологічних захворювань. Майже 30% цієї кількості пацієнтів помирають у перший рік з моменту діагностування раку. Головною причиною високого показника смертності через онкологію вважається несвоєчасно розпочате лікування. Ніхто не в змозі повністю захистити себе від раку. Проте в 2021 роціі кожний громадянин України може замовити страхування «Захист без кордонів». Це новий пролукт від СК «Країна». Купивши такий поліс, клієнт страхує себе від колосальних грошових витрат, пов’язаних із лікуванням раку за кордоном або в українських клініках, а також отримує комплексний захист. Розглянемо всі переваги послуги «Захист без кордонів», наявні варіанти програм й їх ключові умови. Також проаналізуємо, як оформити договір онлайн і отримати компенсацію.

Суть послуги та запропоновані варіанти програм

До програми «Захист без кордонів» включений повний перелік послуг, які дозволять захворілому на рак вирішити не тільки матеріальні, але й організаційні питання. Останні у непростій ситуації не менщ важливими, ніж саме лікування.

Доступні варіанти:

 1. International: пропонується лікування у провідних клініках України, а також Ізраїлю, Іспанії, Туреччини, Польщі, Південної Кореї. Максимальна сума страхового покриття 500 000 дол. США.
 2. Extended Ukraine: пропонується лікування в Україні. Згідно умов даної програми, медичну допомогу можна отримати в клініках Лісод, Інновація, Спіженко. Максимальна сума страхового покриття 3 000 000 гривень.
 3. Ukraine: згідно умов програми, застрахована особа може отримати медичну допомогу у клініках, які працюють в Україні. Максимальна сума страхового покриття 1 500 000 гривень.

Онкологічні захворювання в Україні: реальна ситуація і статистика

У всьому світі кількість випадків захворювань на рак значно зростає. Нажаль, Україна теж не стала виключенням.

Якщо уважно проаналізувати статистичні дані, можна зробити висновок, що онкологічні захворювання посідають друге місце у списку причин смертей серед населення. Перше місце займають захворювання серцево-судинної системи. Однак провідні експерти розробили чіткий прогноз, згідно якого кількість хворих на рак незабаром продемонструє значне зростання.

Згідно підрахункам спеціалістів, які досліджують проблему, у 2032 році кількість онкохворих у порівнянні з поточним періодом збільшиться на 70%. Так, за рік приблизна кількість хворих становитиме 22 млн. Для порівняння: у 2012 році даний показний становив 14 млн.

Аналізуючи ситуацію із захворюваністю серед населення Європейського Союзу, можна зробити висновок, що у нашій державі онкохворих менше. Проте у Європі більш високі показники ефективності лікування. Сьогодні в Україні онкологічні захворювання різного ступеню тяжкості зареєстровані як мінімум у 1 млн людей. Причому це тільки ті люди, у яких рак був діагностований лікарем-онкологом.

З 200 тисяч пацієнтів 80 тисяч помирає у перший рік після поставленого діагнозу. Нажаль, більшість хворих звертається до спеціалістів занадто пізно – на третій чи четвертій стадії захворювання. Жінки нашої країни найчастіше хворіють на рак молочних залоз, чоловіки – на рак легень. Рак товстої кишки однаково розповсюджений серед представників обох статей.

Якщо аналізувати показники захворюваності за останні 10 років, можна зробити висновок, що кількість підтверджених випадків онкологічних захворювань зросла на 25%. У той же час населення скоротилося на 4 млн. По показникам захворюваності Україна займає ті ж позиції, що і країни з високим рівнем економічного розвитку. Але не можна не брати до уваги те, що середня тривалість життя українців на 10-20 років менша тривалості життя громадян високорозвинених держав.

Ризики, які покриваються

Зверніть увагу на те, що послуга «Захист без кордонів» доступна громадянам України, вік яких не перевищує 65 років. Також є ще одна важлива умова: протягом 10 років у клієнта не має бути зареєстровано жодного критичного захворювання.

Страховим випадком вважається онкологічне захворювання, діагностоване українським сертифікованим лікарем-онкологом.

Ризики, які покриваються, пов’язані із виявленим онкологічним захворюванням. Перелік включає:

 • хірургію;
 • хіміотерапію;
 • гормональну терапію;
 • променеву терапію;
 • імунопідтримуючу терапію;
 • медикаментозне лікування.

Будь-які обмеження строку лікування одного онкологічного захворювання не передбачені умовами договору.

Вартість страхового полісу

Вартість полісу повністю залежатиме від вибраної програми, а також віку клієнта. Користуючись калькулятором Інтернешнл, необхідно вказати такі дані як дата народження, вага, зріст. Наприклад, вартість страхування для особи у віці 35 років складе 5000 грн. Якщо розбити цей платіж на місяці, сума одного становитиме 410 грн.

Ограничение сроков лечения одного онкологического заболевания не предусмотрено в договоре.

Програма страхування Ukraine Extended коштуватиме дешевше:

 • одноразовий платіж становитиме приблизно 1276 грн;
 • щомісячний – 107 грн.

Найдешевшим страховим полісом є Ukraine, приблизна вартість якого становитиме 1100 грн. Якщо сплачувати послугу щомісячними платежами, регулярний становитиме 90 грн.

Для того, щоб продовжити оформлення у режимі онлайн полісу за програмою захисту від онкологічних захворювань, необхідно вказати наступні дані:

 • ПІБ;
 • контактні дані: адреса, номер телефону, електронна пошта;
 • паспортні дані;
 • ідентифікаційний номер.

Після оформлення договір страхування можна підписати онлайн. Вам не потрібно відвідувати офіс і витрачати час на черги. Після підписання договору слід оплатити страхування одним із найбільш зручних способів. Готовий поліс буде надіслано на електронну пошту. Його можна зберігати як у роздрукованому, так і у електронному вигляді. Виплати клієнт одержить при настанні страхового випадку.

Основні переваги

«Захист без кордонів» – це нова програма страхування від СК «Країн», яка була створена для захисту матеріального інтересу клієнта у разі виявлення у нього онкологічного захворювання.

Які переваги має таке онлайн-страхування:

 • провідні онкологи України, Польщі, Туреччини, Південної Кореї, Іспанії, Ізраїлю, що підвищує шанси на повне відновлення здоров’я;
 • компенсація витрат на діагностику, всі види лікування, імпланти, допомогу психологів, переліт (покриття до 25 000 євро), паліативну допомогу (покриття до 5000 євро), перебування за кордоном;
 • переклад усієї медичної документації на російську/українську мову за кордоном;
 • страхування також включає доопераційну консультацію експертів.

Що робити при настанні страхового випадку?

Страховим випадком вважають діагностування онкологічного захворювання. Отримавши висновок лікаря, застрахована особа повинна якнайшвидше звернутися в СК «Країна». Наступний етап – надання підтверджуючої медичної документації. Після клієнт обирає клініку із запропонованого переліку закладів. СК «Країна» організовує переліт за кордон, госпіталізацію, терапію та інші послуги у межах програми страхування.

Чому варто обрати СК «Країна»

СК «Країна» пропонує якісне і надійне медичне страхування, яке включає програми страхування від онкологічних захворювань. Наші клієнти отримають такі переваги як прозоре ціноутворення, оформлення страховки онлайн, цілодобова інформаційна підтримка, оперативне здійснення страхових виплат.

Також Вас можуть зацікавити наші пропозиції по КАСКООСЦПВмайновому, добровільному медичному страхуванню та страхова програма «Захист від COVID-19».

Поширені запитання

Чи можна застрахувати колектив згідно програми «Захист без кордонів»?
Так, ви можете застрахувати як увесь колектив, так і окремого співробітника.
Що необхідно для отримання візи для застрахованої і супроводжуючої особи?
Страхова компанія разом з партнерами на кожному етапі забезпечує супроводжуюче обслуговування і підтримку клієнта, у тому числі і з питань отримання візи.
Які статті витрат супроводжуючої особи покриває страховка?
Виплачується покриття квитка економ-класу для Застрахованої особи та одного (1) супроводжуючого у випадку, коли передбачається страхування осіб віком від 1 (одного) до 18 (вісімнадцяти) років (включно) для 2 (двох) Супроводжуючих осіб, від місця проживання до місця організації лікування і назад, зустрічі у аеропорті або на вокзалі, і перевезення автомобілем швидкої допомоги (якщо є така необхідність) або на таксі до готелю чи медзакладу, в якому будуть надаватися послуги. Проживання Застрахованої особи і 1 (однієї) Супроводжуючої особи у випадку страхування осіб віком від 1 (одного) до 18 (вісімнадцяти) років (включно) для 2 (двох) Супроводжуючих осіб, в готелі 3-4 зірки, включаючи сніданок і послуги, включені у вартість номера для Застрахованої особи та особи, яка супроводжує її до місця організації лікування. Вибір готелю здійснюється з урахуванням найближчої доступності до медзакладу або лікаря. Строк проживання Застрахованої особи або Супроводжуючої(-их) особи (-іб), обмежується 10 (десятьма) календарними днями, а при хірургічному лікуванні Застрахованої особи, може бути пролонгований ще на 8 (вісім) календарних днів.
Який максимальний строк покриття за одним випадком (якщо передбачені обмеження)?
Обмежень строків лікування немає. У випадку, якщо лікування не буде завершене до моменту закінчення строку дії Договору страхування, витрати на лікування у стаціонарі повинні бути виплачені Страховиком і надані Страхувальнику протягом 30 (тридцяти) днів з моменту закінчення строку дії Договору страхування. Якщо відповідне звернення було отримане від Застрахованої особи і узгоджене Страховиком протягом строку дії Договору страхування, Страховик несе відповідальність за оплату послуг, передбачений умовами Програми страхування, на строк, який не перевищує 30 (тридцять) наступних днів після закінчення строку дії Договору страхування.
У якому випадку і куди відправляють документи для визначення подальшої тактики дій?
Застрахована особа має подати до страхової компанії заяву, а також наступні документи:
 • Документ, ідентифікуючий ЗО або спадкоємця (паспорт, водійське посвідчення, тимчасове посвідчення особи громадянина України тощо), якщо ЗО неповнолітня – паспорт одного з батьків або копію свідоцтва про народження;
 • Копію договору страхування;
 • Копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру особи, яка отримає виплату;
 • Документи медичних закладів, оформлені належним чином, а саме: містять дату видачі, найменування і адресу лікувального закладу та завірені підписами відповідальних осіб, скріплені печатками медичних закладів, з вказаним прізвищем хворою, датою звернення за медичною допомогою, тривалістю терапії, датою виписки із медзакладу охорони здоров’я (у т. ч. і виписний епікриз, виписка з історії хвороби, лист непрацездатності, картка виклику швидкої допомоги та інше) і детальну інформацію щодо поставленого лікарем відповідного профілю діагнозу. Документи повинні бути дійсними протягом 3 (трьох) місяців з дня їх видачі. Це можуть бути оригінали медичних документів або їхні копії, завірені у медичному закладі, який видало їх. На копіях обов’язкова наявність відмітки «копія дійсна», а також печатка медзакладу та підпис уповноваженої особи;
 • Результати проведених Застрахованій особі клінічних, гістологічних, радіологічних методів діагностики та інструментальних досліджень, які підтверджують поставлений діагноз.
Хто і яким чином визначає доцільність забезпечення подальшого лікування і чи завжди буде проводитися лікування до останньої можливості?
Після отримання усіх документів Страховик аналізує їх. У випадку, якщо онкологічне захворювання було виявлене вперше, лікування буде забезпечуватись завжди у межах програми страхування, після закінчення кваліфікаційного (очікувального) періоду.
Що робити при настанні страхового випадку?
При настанні передбаченого Договором страхування випадку, який може бути визначеним як страховий, ЗО для одержання Послуг зобов’язана протягом 5 (п’яти) робочих днів, з моменту настання страхового випадку, повідомити Страховика у будь-який зручний Страхувальнику або Вигодонабувачу спосіб. Перевищення вказаного строку можливе лише за умови, коли Страхувальник/ЗО не мав фізичної і технічної можливості донести цю інформацію.
Чим страховий поліс «Захист без кордонів» відрізняється від звичайного ДМС?
ДМС передбачає лікування виключно в межах України згідно ліміту на лікування, який не перевищує 100-200 тисяч грн, і окремого ліміту на лікування тяжких захворювань, у тому числі і онкологічних. «Захист без кордонів» – новий продукт, який передбачає лікування у провідних медзакладах по всьому світу. Страхове покриття за даною програмою досягає 500 доларів США.
Я вже хворію. Чи можу я купити поліс?
Страхування недоступне особам, у яких вже було діагностовано критичне захворювання протягом останніх 10 років. Програмою можуть скористатися клієнти, не старші 65 років. Ті, чий вік виходить за межі цього значення, не зможуть скористатися послугою.
Які захворювання входять до списку програми «Медицина без кордонів»?
Програма покриває лікування будь-яких злоякісних пухлин, які характеризуються неконтрольованим ростом і розповсюдженням злоякісних клітин, проникаючих у тканини різного гістологічного типу. Захворювання має бути підтверджене результатами гістологічних або, у випадку системних онкозахворювань, цитологічних досліджень.
Що необхідно для укладення договору страхування?
Достатньо заповнити або підтвердити декларацію про стан здоров’я.
Чи існують виключення, згідно яких неможливо отримати послугу страхування від раку?
Договір страхування не укладається на користь осіб:
 • Недієздатних;
 • Тих, які захворіли на важкі неврологічні або психічні захворювання, а також тих, хто має пухлини головного і спинного мозку, епілепсію, шизофренію; осіб, які стоять на обліку у психоневрологічних, наркологічних диспансерах, туберкульозних, дерматовенерологічних диспансерах, центрах профілактики й боротьби зі СНІДом;
 • Хворих на СНІД чи інші, пов’язані зі СНІДом захворювання;
 • Інвалідів першої групи, інвалідів дитинства;
 • Осіб, які перебувають у місцях позбавлення волі;
 • Хворих на онкологічні захворювання на момент укладення форми (причому незалежно від форми захворювання).
Слід зазначити, що оформлення страхового полісу здійснюється у індивідуальному порядку. Тому при кожному зверненні необхідна консультація спеціаліста нашої компанії.