Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Страхування КАСКО: умови, терміни, ціна

Володіння і експлуатація автомобіля завжди взаємопов’язані з ризиком ДТП, викраденням транспортного засобу та інших непередбачуваних обставин, які загрожують стану майна (транспорту). КАСКО, або добровільне страхування транспорту – це страховий продукт, який користується попитом серед власників автомобілів. Оформити поліс «КАСКО» можна в СК «Країна». У 2021 році ми пропонуємо вигідні умови співпраці фізичним та юридичним особам.

Суть страхування КАСКО

КАСКО – це страхування транспортного засобу від ризиків, передбачених програмою страхування. Договір КАСКО не розповсюджується на страхування цивільної відповідальності перед третіми особами, а також на майно, яка транспортується автомобілем. Оформлення КАСКО на автомобіль – це послуга ринку страхування, якою в Україні можна скористатися добровільно, на відміну від ОСЦПВ. Це вибір відповідальних автовласників, бажаючих захистити транспортний засіб від викрадення, пошкодження у ДТП, а також цілеспрямованих дій зловмисників.
Страхування розповсюджується на такі ризики:

  • ДТП – мається на увазі зіткнення з іншим учасником дорожнього руху, нерухомим об’єктом, а також наїзд на рухомі та нерухомі об’єкти, пошкодження від ударів інших об’єктів, у тому числі під час стоянки або зупинки;
  • незаконне заволодіння;
  • протиправні дії третіх осіб – пошкодження або знищення, у тому числі підпал автомобіля, викрадення його окремих частин, навмисне або через необережність;
  • інші непередбачувані випадки – значний перелік непередбачуваних подій, до яких відносять пожежу, вибух, стихійне лихо або природні явища: удар блискавки, викид каміння з-під коліс інших авто, зіткнення з тваринами.

Оформлення поліса: документи, укладення договору КАСКО

У 2021 році договір страхування КАСКО оформлюється у СК «Країна» двома способами:

  • при особистому відвідуванні офісу компанії;
  • у онлайн режимі.

Клієнт може вибрати найбільш зручні для себе умови оформлення договору. На нашому сайті оформити КАСКО на автомобіль можна з мінімальними витратами часу. Попередній огляд транспортного засобу –це невід’ємний етап страхування автомобіля. Цією роботою займається уповноважений співробітник страхової компанії. У процесі оцінки фіксується кожне пошкодження на кузові автомобіля, яке існувало до підписання договору. Дані фіксуються у протокол дострахового огляду. Для того, щоб застрахувати автомобіль і оформити поліс КАСКО в 2021 році, ви маєте подати до СК «Країни» повний пакет для укладення договору КАСКО. Які документи необхідно подати:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний код;
  • свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

До СК «Країна» ви можете подати документи найбільш зручним способом: під час особистого візиту до офісу або в режимі реального часу. Якщо ви страхуєте автомобіль, який придбали у кредит, підготуйте кредитний договір, підписаний між банком та позичальником. Орієнтовна вартість полісу станом на 2021 рік можна розрахувати за допомогою КАСКО онлайн. Ця послуга запропонована на нашому сайті. Ми з вами швидко узгодимо всі умови страхування та проконсультуємо з питань, які у вас виникли. Це допоможе уникнути непорозумінь при настанні страхового випадку.


Важлива інформація! Навіть якщо ви користуєтесь даною послугою, вам доведеться відвідати наш офіс для підписання оригіналу договору та огляду автомобіля, який ви бажаєте застрахувати.

 

Страхова компанія «Країна» увійшла в ТОП-20 компаній по виплатам КАСКО за 9 місяців 2020 року

  Премії, тис.грн. Виплати, тис.грн.
СК «Країна» 54 044,0 27 073,4

Співпраця із СК Країна

Страхування авто в СК «Країна» – найкращий вибір у 2021 році. Швидке, вигідне з точки зору ціни та доступне з точки зору оформлення полісу запропоноване кожному автовласнику. На нашому сайті є послуга оформлення КАСКО в режимі реального часу, завдяки якій ви економите особистий час, одразу дізнавшись приблизну страхову вартість авто та безпосередньо послуги. Якщо ви звернетесь до нас, то вже сьогодні отримаєте надійний захист від збитків, пов’язаних з викраденням, знищенням або пошкодженням авто.