Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Документи для страхування КАСКО в СК «КРАЇНА»

Страхування КАСКО вибирають відповідальні автовласники. В Україні страхування за програмами КАСКО на автомобіль 2020, на відміну від ОСЦПВ, добровільне. Але переваги цього продукту не слід недооцінювати.

Власник полісу отримує фінансову компенсацію у разі настання страхового випадку – пошкодження або викрадення свого транспортного засобу. Обиравши СК «Країна», можна швидко і зручно укласти договір, вибравши при цьому найбільш вигідну для себе програму КАСКО. Розрахувати вартість КАСКО i оформити поліс можна на нашому сайті у онлайн-режимі.

Ми ознайомимо Вас з важливими документами оформлення страхових випадків КАСКО, а також запропонуємо завантаження форму необхідної заяви СК «Країна».

Документи КАСКО: суть, призначення

На сайті СК «Країна» є не лише зручний онлайн-калькулятор, але й усі форми заяв для повідомлення страхової компанії про настання страхового випадку й одержання компенсації по ньому. Наявна форма для написання заяви-відмови від страхової виплати у тому випадку, коли, наприклад, сума франшизи, вказана у договорі, перевищує суму матеріального збитку.

Розкажемо детально про кожний документ:
1. Повідомлення про настання страхового випадку (універсальний зразок): заповнюючи бланк, страхувальник надає усі необхідні дані про себе і застрахований транспортний засіб. Особливу увагу приділяють опису випадку, який буд визнаний страховою подією. Власнику полісу необхідно правильно заповнити запропоновані поля, вказавши всі дані про місце події, ризик, водія, який керував авто на момент події, інформуванні компетентних органів про подію та ін. Також є поле для схематичного зображення ДТП або викрадення авто.
ЗРАЗОК ДОКУМЕНТА

2. Заява на виплату відшкодування: заповнюється після проведення страховою компанією або аварійним комісаром оцінку збитку та узгодження суми страхової виплати. У цій заяві вказується сума виплати і порядок її одержання. СК «Країна» може виплатити суму відшкодування на рахунок СТО, на якій буде ремонтуватися пошкоджений автомобіль або ж на банківський рахунок (як варіант – карту) страхувальника (власника автомобіля). Вибраний варіант обов’язково вказують у документі.
ЗРАЗОК ДОКУМЕНТА

3. Заява-відмова від страхового відшкодування: заповнюється у тому випадку, коли, наприклад, сума франшизи повністю покриває збиток або у випадку, коли збиток відшкодований третьою стороною або коли викрадений автомобіль вдалося знайти. У документі вказують, що страхувальник у даному випадку не матиме претензій для страхової компанії.
ЗРАЗОК ДОКУМЕНТА 

На сайті також можна ознайомитися з прикладом договору добровільного страхування наземного транспорту.
СК «Країна» створила всі умови для того, щоб оформлення КАСКО і отримання відшкодування було максимально зручним для клієнта. Ми надаємо професійну консультацію, допоможемо у виборі необхідної програми, запропонуємо вигідну вартість полісу. Оформлюючи поліс онлайн, можна скористатися зручним калькулятором, що дозволить за декілька секунд розрахувати КАСКО на автомобіль.