Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

COVID-19, або коронавірус – ключова загроза у 2021 році. Жодна людина не має сьогодні захисту від цього вірусного захворювання. Особливо, це стосується літніх людей, а також осіб, у яких діагностовано тяжкі хронічні захворювання. Нажаль, через недостатнє фінансування, українська медицина виявилася неготовою до викликів сьогодення. Тому багато українців занепокоєні тим, яку суму необхідно буде витратити у разі зараження коронавірусом SARS-CoV-2. Для того, щоб захистити свій матеріальний інтерес при інфікуванні COVID-19, рекомендуємо звернути уваги на нову послугу СК «Країна» – «Захист від COVID-19». Розкажемо детальніше про актуальний продукт страхової компанії.

Суть програми: основні умови

«Захист від COVID-19» – це програма, яка покриває витрати у разі госпіталізації у медичний заклад або смерті через інфікування коронавірусом COVID-19. Придбавши поліс страхування від коронавірусу, клієнт отримає страховий захист у розмірі 10, 25, 50 тисяч гривень. Якщо через стан здоров’я коронавірус довелося лікувати у стаціонарному відділені медичного закладу, страхова виплата складатиме 50% від страхової суми. Згідного договору «Захист від COVID-19», також здійснюється виплата у разі смерті застрахованої особи. Її розмір складає 100% страхової суми.

Поетапне онлайн-оформлення страхового полісу

Кожен бажаючий захистити себе від коронавірусу COVID-19 може скористатися новою послугою СК «Країна» і замовити страхування від коронавірусу. Ми цінуємо здоров’я та безпеку кожного нашого клієнта, тому пропонуємо оформлення полісу, у тому числі і підписання договору, повністю у онлайн-режимі. Так, вам не доведеться виходити з дому, відвідувати офіс, що особливо актуально під час строгого карантину. Для оформлення страховки знадобиться ПК або смартфон з підключенням до інтернету.

Щоб купити поліс, натисніть відповідну кнопку на офіційному сайті СК «Країна».

Поетапне оформлення:

 1. У першу чергу слід вибрати суму компенсації, яка буде виплачена у разі настання страхового випадку. Варіанти: 10000, 25000, 50000 гривен.
 2. Виберіть дату народження. Увага: дана послуга доступна громадянам України, вік яких не перевищує 64 роки!
 3. Якщо ви є співробітником медичного закладу, обов’язкового поставте галочку у відповідному полі.
 4. Якщо у вас є промокод, вкажіть його у відповідному полі.

Для того, щоб уникнути відмови від надання страхового покриття при настанні страхового випадку, потурбуйтеся про те, щоб уся надана інформація була достовірною.

Тариф залежатиме від вибраної страхової суми, а також від віку і сфери діяльності застрахованої особи:

 1. Покриття 10000 гривень: щомісячний платіж для медичних співробітників від 100 гривень щомісячно. Для громадян, які не задіяні у сфері охорони здоров’я – від 60 гривень в місяць. Чим старша людина, тим вище буде розмір платажу.
 2. Покриття 25000: для медичних співробітників – від 160 гривень, для решти категорій – від 80 гривень щомісяця.
 3. Покриття 50000: для медичних співробітників – від 300 гривень, для інших – від 150 гривень щомісячно.

Після цього необхідно заповнити онлайн-форму, вказавши наступні данні:

 • ПІБ;
 • контактну інформацію: адресу, номер телефону, електронну пошту;
 • дані документів: серію, номер, дату видачі паспорта громадянина, а також ідентифікаційний номер;
 • дату початку дії договору.

Необхідно правильно заповнити кожне поле онлайн-форми. На основі наданих даних буде складено договір. Його необхідно підписати унікальним SMS-паролем. Після необхідно оплатити страховку банківської карткою. Готовий поліс ми выдправляємо на електронну скриньку. Документ можна зберігати як в електронному, так і у паперовому вигляді. Поліс діє протягом 12 місяців.

Порядок дій при настанні страхового випадку

У разі госпіталізації у випадку інфікування коронавірусом клієнт СК «Країна», який оформив «Захист від COVID-19», має оперативно зв’язатися із співробітниками страхової компанії і проінформувати про випадок, який стався. Для одержання виплат необхідно надати медичні довідки та інші документи, такі як лікарняний лист, позитивний ПЦР-тест та інші документальні докази діагностованого коронавірусу. Після розгляду страхового випадку клієнт «Країни» отримає страхову виплату, яка відповідатиме умовам вибраної програми страхування.

Якщо застрахована особа померла через коронавірус, її родичі повинні оперативно звернутися до СК «Країна» і діяти згідно інструкції уповноваженого співробітника компанії.

Ключові переваги програми

Нова послуга від СК «Країна» має ряд переваг:

 • швидке і просте оформлення страховки онлайн;
 • прозорий розрахунок вартості;
 • гарантія оперативних виплат;
 • покриття до 50000 грн.

СК «Країна» – гідний вибір тих, хто турбується про власне здоров’я в умовах складних реалій. Якщо у вас є питання, які стосуються нової послуги, зв’яжіться з нами за вказаними контактами. Наші спеціалісти професійно проконсультують вас.