Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

На сайті СК «Країна» є не лише зручний онлайн-калькулятор, але й усі форми заяв для повідомлення страхової компанії про настання страхового випадку й одержання компенсації по ньому. Наявна форма для написання заяви-відмови від страхової виплати у тому випадку, коли, наприклад, сума франшизи, вказана у договорі, перевищує суму матеріального збитку.

Розкажемо детально про кожний документ:

 1. Повідомлення про настання страхового випадку (універсальний зразок): заповнюючи бланк, страхувальник надає усі необхідні дані про себе і застрахований транспортний засіб. Особливу увагу приділяють опису випадку, який буд визнаний страховою подією. Власнику полісу необхідно правильно заповнити запропоновані поля, вказавши всі дані про місце події, ризик, водія, який керував авто на момент події, інформуванні компетентних органів про подію та ін. Також є поле для схематичного зображення ДТП або викрадення авто. ЗРАЗОК ДОКУМЕНТА
 2. Заява на виплату відшкодування: заповнюється після проведення страховою компанією або аварійним комісаром оцінку збитку та узгодження суми страхової виплати. У цій заяві вказується сума виплати і порядок її одержання. СК «Країна» може виплатити суму відшкодування на рахунок СТО, на якій буде ремонтуватися пошкоджений автомобіль або ж на банківський рахунок (як варіант – карту) страхувальника (власника автомобіля). Вибраний варіант обов’язково вказують у документі. ЗРАЗОК ДОКУМЕНТА
 3. Заява-відмова від страхового відшкодування: заповнюється у тому випадку, коли, наприклад, сума франшизи повністю покриває збиток або у випадку, коли збиток відшкодований третьою стороною або коли викрадений автомобіль вдалося знайти. У документі вказують, що страхувальник у даному випадку не матиме претензій для страхової компанії. ЗРАЗОК ДОКУМЕНТА 

Дії при настанні страхового випадку

 • У разі настання страхового випадку зверніться до Центру інформаційної підтримки клієнтів СК«Країна» за телефонами: 0-800-500-467 або 890 з мобільного.
 • Невідкладно повідомте компетентні органи про настання події та дочекайтеся їх приїзду, не переміщаючи транспортні засоби та предмети, що мають відношення до події, за виключенням, коли це необхідно з точки зору безпеки та/або зменшення розміру збитку.
 • Не проводьте ніяких ремонтних робіт до огляду транспортного засобу представником СК"Країна".

Дії для отримання страхового відшкодування

 1. Протягом 3-х робочих днів (якщо інше не передбачено умовами Вашого Договору страхування) зверніться з письмовим Повідомленням про настання події до найближчої підрозділу СК «Країна» або засобами електронного зв’язку [email protected].
 2. Додайте до повідомлення наступні документи:
  • договір КАСКО
  • свідоцтво про реєстрацію ТЗ
  • посвідчення водія
  • паспорт громадянина України
  • довідку про присвоєння ідентифікаційного номера
  • документи компетентних органів/Європротокол
  • фото- та/або відеоматеріали (у разі наявності)
  • довіреність на представництво інтересів Страхувальника (у разі звернення іншої особи)
  • *При незаконному заволодінні ТЗ надаються оригінали реєстраційних документів на транспортний засіб, повний комплект оригінальних ключів та повний комплект пультів електронної сигналізації й ключів від пристрою механічного блокування.
 3. Протягом 5-ти робочих днів (якщо інше не передбачено умовами Вашого Договору страхування) надайте застрахований транспортний засіб для огляду представнику СК «Країна». Увага! Ремонт Вашого автомобіля та визначення розміру страхового відшкодування здійснюється відповідно до умов договору, який Ви обрали.
 4. Подайте Заяву про виплату страхового відшкодування

Інформацію щодо стану розгляду Вашої справи Ви можете дізнатися:

 • зателефонувавши до Центру інформаційної підтримки клієнтів СК «Країна» за тел. 890 з мобільного
 • через особистий кабінет. 

Центри врегулювання (Регіональні представництва)