Безкоштовно з мобільного 24/7
FAQ
Безкоштовно з мобільного 24/7

Спортивна страховка: захист майбутніх перемог

Велогонки, футбол, дайвінг, бокс і верхова їзда — такий топ-5 найнебезпечніших видів спорту. Зрозуміло, що рейтинг відносний, ніхто детальної статистики в цьому випадку не веде, але очевидно, що заняття спортом навіть на аматорському рівні пов’язані з ризиками. Що вже говорити про професіоналів, які балансують на межах людських здібностей?! І якщо виключити травми нереально, то передбачити підтримку для нещасних випадків можна й необхідно. Спортивна страховка — надійний помічник у цій справі.

Щоб подолати зайвий страх

Страховка для спортсмена є не менш важливою, ніж захисне спорядження для альпініста. На всіх етапах, починаючи з тренувань та закінчуючи найголовнішими стартами, будь-який атлет щомиті ризикує отримати травму. Саме поліс у такому разі допомагає не зірватися, а втриматися й повернутися на колишню висоту майстерності. Будь-яка травма — це не лише тимчасова втрата працездатності, а й непростий, та й далеко не найдешевший шлях відновлення, який допоможе покрити поліс. Тому відомі спортсмени так уважно ставляться до питань страхування. І чим вищий рівень, тим більші ставки. Наприклад, багаторазовий володар «Золотого м’яча» Ліонель Мессі застрахував ноги на 550 млн євро, виділяючи на внески щороку по 400 тис. євро.

Варто також враховувати, що спортивне страхування зазвичай є обов’язковою умовою для оформлення заявки на участь у серйозних змаганнях. Саме таким чином організатори захищають себе від незапланованих витрат, зумовлених наданням допомоги травмованим атлетам.

Крім того, для самого спортсмена при виході на старт важливо зосередитися на виступі, виключивши непотрібні хвилювання. Він повинен почуватися абсолютно захищеним, знати, що в разі потреби йому оперативно нададуть першу допомогу, транспортують до закладу охорони здоров’я, забезпечать лікування та не виставлять потім рахунок, який не покриють жодні призові. Цю впевненість, що допомагає розкрити фізичний потенціал, гарантує страховка для спортсменів.

Чому варто вибрати страхову компанію «Країна»

Говорячи мовою футболістів, компанія «Країна» — це найвища ліга у сфері страхових послуг України. Вона стабільно входить до топ-10 національних представників галузі з урахуванням усіляких критеріїв оцінки діяльності. Її переваги очевидні, як і перемога марафонця, який перший перетнув фінішну лінію:

  • майже 30-річний досвід роботи на ринку;
  • 450 професійних співробітників у різних регіонах України;
  • високий рівень страхових виплат;
  • понад 617 тисяч застрахованих клієнтів, які скористалися послугами в рамках 29 страхових ліцензій.

Страхування спортсменів для СК «Країна» — це не просто послуга, що надається, а й можливість захистити потенційні досягнення атлетів, додати їм ще більше впевненості у власних силах.